IV NIEDZIELA ZWYKŁA
29.01.2023

1. Kończą się ferie zimowe. Od jutra nasze dzieci i młodzież rozpoczynają drugi semestr. Na czas nauki życzymy im światła Ducha Świętego i Bożego błogosławieństwa.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:
    • We wtorek 31.01 – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
    • W czwartek 02.02 – święto Ofiarowania Pańskiego
    • W piątek 03.02 – wspomnienie św. Błażeja
  3. W czwartek w święto Ofiarowania Pańskiego czyli w Matki Bożej Gromnicznej, Msze Święte zostaną odprawione o godzinie 700, 900 i 1800. ”. Przynosimy ze sobą świece, które zostaną poświęcone podczas każdej Mszy Świętej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego i kolekta będzie przeznaczona na zakony klauzurowe. Na Mszę Świętą o godzinie 1800 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami. Dzieciom zostaną także poświęcone świece.
  4. W piątek w dzień św. Błażeja podczas Mszy Świętych odbędzie się błogosławieństwo Błażejowe, chroniące nas przed chorobami gardła i krtani. Zapraszamy! Tego dnia przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od godziny 1630.
  5. W sobotę księża odwiedzą swoich chorych z posługą sakramentalną. O godz. 1700 odbędzie się pierwszo-sobotnie nabożeństwo wynagradzające do NMP.
  6. ZAPOWIEDZI:
    Mateusz Muchowski ze Skórcza i Magdalena Szweda z Czarnegolasu – zap. I
  7. Do wieczności odeszła ś.p Gabriela Pamuła, lat 86 ze Skórcza. Pogrzeb odbył się w czwartek. Dobry Jezu…