PORZĄDEK ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH
AD 2022/2023

DzieńGodzinaKolęda
27.12
wtorek
10001) Głuche
2) Boraszewo
3) Wielbrandowo
4) Wielbrandowo – wieś
28.12
środa
10001)Wybudowania pod Kierwałd i pod Wielbrandowo.
2) Czarne i Mieliczki
3) Kasparus Wieś, Biedaszewo i Kalwaryjka
4) Kranek I
29.12
czwartek
10001) Kranek II
2) Ryzowie i Ryzowie „przy szosie”
3) Kasparus Leśniczówki, Szlaga, Gęby
4) Zajączek i ul. Leśna (od godz. 13:00)
30.12
piątek
14001) Zdrójki, Suchobrzeźnica, Błędno, Pieczyska
2) ul. Norwida i Wysoka
3) ul. Kociewska
4) ul. Schornaka i Podgórna
31.12.2022
01.01.2023
KOLĘDY NIE BĘDZIE
02.01
poniedziałek
15001) ul. Główna prawa strona (numery parzyste)
2) ul. Główna lewa strona (od numeru 1-15)
3) ul. Główna lewa strona (od 17 – do końca)
4) Plac Wolności, ul. Parkowa i Młyńska
03.01
wtorek
15001) ul. 27 Stycznia (numery nieparzyste) i ul. Wybickiego
2) ul. 27 Stycznia (numery parzyste)
3) ul. Sobieskiego (1-14)
4) ul. Sobieskiego (16- do końca)
04.01
środa
15001) ul. Starogardzka (numery nieparzyste od 1-25)
2) ul. Starogardzka (numery nieparzyste od 27 – do końca)
3) ul. Starogardzka (numery parzyste od 2-30)
4) ul. Starogardzka (numery parzyste od 32 – do końca)
05.01
czwartek
15001) ul. Hallera (numery nieparzyste od 1-21) i ul. Krótka
2) ul. Hallera (numery nieparzyste od końca do numeru 23)
3) ul. Hallera ( numery parzyste)
4) Dom Nauczyciela i ul. Boczna
06.01
piątek
14001) ul. Ogrodowa 1
2) ul. Ogrodowa 3
3) ul. Ogrodowa 5
4) ul. Pomorska 5 i 7
07.01
sobota
14001) Nowy Świat (numery 1-10)
2) Nowy Świat (numery od 12 do końca) i ul. Osiecka
3) ul. 3-go Maja
08.01
niedziela
14001) ul. Ogrodowa
2) ul. Czereśniowa, Dworcowa i Asnyka
3) ul. Orzechowa, Zbożowa, Jabłoniowa, Chmielna, Malinowa, Poziomkowa, Kwiatowa
09.01
poniedziałek
15001) ul. Osiedlowa, Kościelna i Spokojna
2) ul. Konopnickiej i Mickiewicza
3) ul. Prusa
10.01
wtorek
16001 ul. Konwaliowa, Pogodna i Wilcza
2) ul. Sadowa
11.01
środa
15001) ul. Cicha, Szczęśliwa i Złota
2) ul. Modrzewiowa i Długa
3) ul. Sosnowa, Brzozowa i Sokolników
12.01
czwartek
15001) ul. Zielona i Srebrna
2) ul. Topolowa i Jagodowa
3) ul. Dębowa, Wrzosowa i Świerkowa
13.01
piątek
15001) ul. Cisowa
2) ul. Grzybowa
3) ul. Myśliwska
14.01
sobota
14001) ul. Piaskowa, Wiśniowa i Dobra
2) ul. Miła
3) ul. Szkolna
15.01
niedziela
14001) ul. Wojska Polskiego 17
2) ul. Wojska Polskiego – domy prywatne
3) ul. Wojska Polskiego – nowe osiedle
16.01
poniedziałek
15001) ul. Wojska Polskiego 19
2) ul. Pomorska (numery parzyste)
3) ul. Pomorska (numery nieparzyste bez bloków 5,7) oraz ul. Spacerowa