RÓŻANIEC ŚW. W INTENCJI POWOŁAŃ

Leży nam bardzo na sercu sprawa powołań kapłańskich i zakonnych, których ostatnimi czasy bardzo brakuje. Może to skutkować w przyszłości trudnościami w dostępie do sakramentów w Polsce, także i w naszej diecezji. Dlatego chcemy, wzorem ubiegłego roku, zaprosić do wspólnej modlitwy różańcowej o uproszenie powołań kapłańskich i zakonnych oraz w intencji powołanych, zwłaszcza z naszej parafii. Uczynimy to poprzez kolejne odmawianie jednej części Różańca św. przez poszczególne osoby, które zadeklarują w tym dziele swój udział. Rozpoczniemy tę modlitwę w Wielki Czwartek, licząc na to, że uda nam się ją kontynuować do Święta Jezusa Chrystusa, Jedynego i Najwyższego Kapłana, a może i dłużej.

 

Wypełniając ten formularz, możesz włączyć się do modlitwy.

https://forms.gle/XHS6PkcJoi734xJHA