Porządek Odwiedzin Duszpasterskich  2021/2022

Dzień

Godz.

Kolęda

27.12

Poniedziałek

10.00

Kranek (cały) i Boraszewo

10.00

Kasparus

28.12

Wtorek

10.00

Wielbrandowo (całe) i Wybudowanie Wielbr. – 1 ks.

Leśniczówki, Biedaszewo, Kalwaryjka,

Szlaga, Gęby i P. Urban,

14.00

Zdrójki, Suchobrzeźnica, Błędno i Pieczyska

Zajączek i ul. Leśna – 1 ks.

29.12

Środa

15.00

ul. Nowy Świat – 1 ks.

ul. Wojska Polskiego (cała), Asnyka i Dworcowa – 1 ks.

10.00

Głuche – 1 ks.

30.12

Czwartek

15.00

Plac Wolności i ul. Starogardzka – 1 ks.

ul. Wysoka i Schornaka – 1 ks.

02.01

Niedziela

14.00

ul. Zielona, Jagodowa i Piaskowa – 1 ks.

ul. Hallera (cała) i Boczna – 1 ks.

04.01

Wtorek

15.00

ul. Szkolna i Miła – 1 ks.

ul. Pomorska (cała z blokami) i Spacerowa – 1 ks.

05.01

Środa

15.00

ul. Ogrodowa (cała z blokami) – 1 ks.

ul. Myśliwska – 1 ks.

08.01

Sobota

14.00

ul. Sobieskiego, Młyńska i Główna – 1 ks.

9.01

Niedziela

14.00

Czarne i Ryzowie 1, 2 i 3

Ryzowie (całe) i Mieliczki  – 1 ks.

11.01

Wtorek

15.00

ul. Kościelna, Spokojna i Osiedlowa – 1 ks.

ul. Gniewska, 27 Stycznia, Wybickiego, Podgórna – 1 ks.

12.01

Środa

15.00

ul. Prusa i Konopnickiej – 1 ks.

ul. Złota i Szczęśliwa – 1 ks.

14.01

Piątek

15.00

ul. Kociewska – 1 ks.

ul. Dobra i Konwaliowa – 1 ks.

15.01

Sobota

14.00

ul. Czereśniowa, Chmielna, Malinowa, Kwiatowa, Jabłoniowa – 1 ks.

ul. Świerkowa i Wrzosowa – 1 ks.

16.01

Niedziela

14.00

ul. Wilcza, Cisowa, Pogodna, Sadowa, Cicha – 1 ks.

ul. Grzybowa – 1 ks.

18.01

Wtorek

15.00

ul. Długa, Modrzewiowa i Brzozowa – 1 ks.

ul Sokolników – 1 ks.

19.01

Środa

15.00

ul. 3 Maja i Osiecka

Porządek Odwiedzin Duszpasterskich 2021/2022

Dzień

Godz.

Kolęda

27.12

Poniedziałek

10.00

Kranek (cały) i Boraszewo

10.00

Kasparus

28.12

Wtorek

10.00

Wielbrandowo (całe) i Wybudowanie Wielbr. – 1 ks.

Leśniczówki, Biedaszewo, Kalwaryjka,

Szlaga, Gęby i P. Urban,

14.00

Zdrójki, Suchobrzeźnica, Błędno i Pieczyska

Zajączek i ul. Leśna – 1 ks.

29.12

Środa

15.00

ul. Nowy Świat – 1 ks.

ul. Wojska Polskiego (cała), Asnyka i Dworcowa – 1 ks.

10.00

Głuche – 1 ks.

30.12

Czwartek

15.00

Plac Wolności i ul. Starogardzka – 1 ks.

ul. Wysoka i Schornaka – 1 ks.

02.01

Niedziela

14.00

ul. Zielona, Jagodowa i Piaskowa – 1 ks.

ul. Hallera (cała) i Boczna – 1 ks.

04.01

Wtorek

15.00

ul. Szkolna i Miła – 1 ks.

ul. Pomorska (cała z blokami) i Spacerowa – 1 ks.

05.01

Środa

15.00

ul. Ogrodowa (cała z blokami) – 1 ks.

ul. Myśliwska – 1 ks.

08.01

Sobota

14.00

ul. Sobieskiego, Młyńska i Główna – 1 ks.

ul. 3 Maja i Osiecka – 1 ks.

9.01

Niedziela

14.00

Ryzowie 1, 2 i 3

Ryzowie (całe) i Mieliczki – 1 ks.

11.01

Wtorek

15.00

ul. Kościelna, Spokojna i Osiedlowa – 1 ks.

ul. Gniewska, 27 Stycznia, Wybickiego, Podgórna – 1 ks.

12.01

Środa

15.00

ul. Prusa i Konopnickiej – 1 ks.

ul. Złota i Szczęśliwa – 1 ks.

14.01

Piątek

15.00

ul. Kociewska – 1 ks.

ul. Dobra i Konwaliowa – 1 ks.

15.01

Sobota

14.00

ul. Czereśniowa, Chmielna, Malinowa, Kwiatowa – 1 ks.

ul. Świerkowa i Wrzosowa – 1 ks.

16.01

Niedziela

14.00

ul. Wilcza, Cisowa, Pogodna, Sadowa, Cicha – 1 ks.

ul. Grzybowa – 1 ks.

18.01

Wtorek

15.00

ul. Długa, Modrzewiowa i Brzozowa – 1 ks.

ul Sokolników – 1 ks.

Uwaga!!! Ze względów diecezjalnych porządek odwiedzin duszpasterskich może ulec drobnej korekcie.