Formularz kolędowy 2021

ZGŁOSZENIA KOLĘDOWE

 

Zbliża się czas Bożego Narodzenia a wraz z nim czas kolęd. Ponieważ ciągle niepewna jest sytuacja epidemiologiczna, w tym roku chcemy odwiedzić jedynie te rodziny i osoby, które wyraźnie sobie tego życzą. Wobec tego Parafianie, które chcą by odwiedził ich ksiądz z wizytą duszpasterską, proszeni są o to, by to zgłosić do 10.12 wypełniając formularz, który kryje się pod linkiem umieszczonym pod tekstem. Można to będzie również uczynić osobiście w kancelarii parafialnej, w zakrystii po Mszy św. czy telefonicznie. Od dziś przy ołtarzu św. Stanisława jest wystawiona skrzynka, do której można wrzucać kartki z nazwiskiem i adresem rodziny, która chce przyjąć księdza. Prosimy o to, by nie umieszczać na zgłoszeniu propozycji terminu kolędy, terminarz zostanie ułożony na podstawie zgłoszeń i ogłoszony w niedzielę, 12.12. Za pomoc serdecznie dziękujemy.

LINK DO FORMULARZA

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3wLHRkVnFUyoubiB-ZS0qLOklRc-roqGwNitnRAz9XPxxNA/viewform?usp=pp_url