jezu-ufam-tobie – Konkatedra

 

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

W INTENCJI POWSTRZYMANIA EPIDEMII, O ZDROWIE TYCH, KTÓRZY ZACHOROWALI

ORAZ W INTENCJI MEDYKÓW I WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY WALCZĄ Z EPIDEMIĄ

 

Epidemia, która dotyka cały świat, rozlewa się coraz bardziej także i w naszej Ojczyźnie. Jesteśmy wdzięczni wszystkim tym, którzy walczą o to by ją powstrzymać. Są w śród nich prawdziwi bohaterowie. Myślę, iż tak można mówić zwłaszcza o personelu medycznym, który z wielką ofiarnością i poświęceniem, niejednokrotnie ryzykując własne zdrowie i życie, leczy i pielęgnuje tych, którzy zachorowali i przeprowadza testy.

Upatrujemy ratunek w Bożym Miłosierdziu. Chcemy błagać Pana o powstrzymanie epidemii, odmawiając codziennie Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Naszą modlitwą chcemy ogarnąć również cały personel medyczny i wszystkie inne służby zaangażowane w walkę z wirusem. Pamiętamy również o chorych i tych, którzy w wyniku epidemii stracili swoje życie.

Zapraszamy do niej wszystkich, którzy w Bogu upatrują nadzieję i modlitwą zechcą wspomóc tych, którzy czynnie walczą z miłością o nasze wspólne dobro. Proponujemy, by codziennie 5 osób w dowolnej porze dnia odmówiło Koronkę i by utworzyć taką "sztafetę" modlitwy do końca epidemii. Jeśli chcesz się do niej włączyć, wypełnij poniższy formularz. Mailem zwrotnym otrzymasz datę dnia, w którym zostaniesz poproszony o swój udział w modlitwie. Serdecznie zapraszamy

 

https://forms.gle/cf7NXvcYbcbqZeGr5