DOŁADOWANIA DUCHOWYCH AKUMULATORÓW


Idea Doładowań Duchowych Akumulatorów powstała w 2012 roku po pewnych rekolekcjach oazowych w Półcznie, gdzie odbywały się pierwsze nasze "dni skupienia". Spotykamy się nieregularnie (kilka razu w roku) na trzydniowych "dniach skupienia", których temat najczęściej wybieramy wspólnie. Zaczynamy najczęściej w piątek Mszą św. ok godz. 21.30, 22.00. W sobotę rozpoczynamy od wspólnej Jutrzni o godz. 9.00 i poprzez konferencję, dzielenie się przemyśleniami w grupach, modlitwę i przede wszystkim wspólną Eucharystię próbujemy usłyszeć Boże odpowiedzi na nasze pytania. Kończymy przeważnie w niedzielę wspólnym obiadem. Wieczorami, a nawet nocami często praktykujemy "nocne Polaków rozmowy". Jest to czas przede wszystkim przeznaczony na rozmowy z księdzem, Spowiedź św., ale też gdy jest na to czas, również i wspólne pogaduchy.

Chcemy być dla siebie grupą przyjaciół niezależnie od tego kim jesteśmy i ile mamy lat (choć w zamyśle zapraszamy przede wszystkim młodzież 18+). Pochodzimy też z różnych miejscowości. Wspólnie obchodzimy imieniny i urodziny. Udział w spotkaniach i poszczególnych punktach spotkań jest całkowicie dobrowolny. Staramy się by wśród nas panowała zupełna wolność.

Mamy swoją stronę na Facebook: www.facebook.com/groups/223276687819314 . Można poprosić o przyjęcie do niej i tą drogą otrzymywać wiadomości o naszych spotkaniach, które są na niej ogłaszane jako wydarzenia grupy. Prosimy też, aby na konkretnym wydarzeniu zgłaszać (ze względów czysto organizacyjnych) swój w nim udział, który jest zupełnie darmowy.

Miejsce: przeważnie spotykamy się na plebani w Kasparusie lub w Skórczu.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!