Ogłoszenia Duszpasterskie

VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019

 

1. W przyszłym tygodniu obchodzimy:

  • W piątek – święto Katedry Św. Piotra, Apostoła
  • W sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

2. Dzisiaj cieszymy się obecnością wśród nas wspólnoty Ruchu Wiary i Światło „Szpaczki” ze Skórcza, a w przyszłym tygodniu od piątku do niedzieli gościć będziemy rady prowincji tego ruchu z całej Polski pod przewodnictwem ks. biskupa, który jest delegatem dla Wiary i Światła w Polsce z ramienia Episkopatu Polski.

3. Ks. Karol zaprasza kandydatów do bierzmowania na kolejną katechezę w sobotę do salki kominkowej. I tak; klasy VII SP na godz. 10.00, VIII SP na 11.00 i III Gimnazjum na 12.00.
`
4. Właściciel budynku w Suchobrzeźnicy zezwolił na sprawowanie tam Mszy św. do końca marca. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

5. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Numer KRS 0000252333. Ze strony internetowej Caritas Diecezji Pelplińskiej można pobrać darmowy program do rozliczania podatku (www.pelplin.caritas.pl). Włączmy się jak najliczniej w to wielkie dzieło pomocy drugiemu człowiekowi. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzymy obfitości Bożych łask

6. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzymy obfitości Bożych łask.