Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021

1. Trwa sprawowanie Mszy św. „kolędowych”, podczas których modlimy się o błogosławieństwo, opiekę Bożą i wszelkie potrzebne łaski dla rodzin mieszkających w poszczególnych rejonach kolędowych. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych Mszach św., oczywiście przy zachowaniu wszystkich zasad czasu pandemii. Można będzie również wówczas (choć nie jest to konieczne) podczas kolekty złożyć ofiarę kolędową, za którą będziemy jako parafia serdecznie wdzięczni. Po powrocie z kościoła można otrzymaną na Mszy św. wodą święconą wówczas samemu pokropić mieszkanie/dom i wspólnie, całą rodziną, odmówić modlitwę otrzymaną podczas tej Mszy św. Nie zabraknie też oczywiście kolędowych obrazków. Plan tych Mszy św. jest dostępny na tablicy ogłoszeń przed kościołem oraz na stronie internetowej parafii oraz w Tygodniku Parafialnym.

2. Dzisiejsza kolekta, zgodnie z wolą Ks. Biskupa Diecezjalnego, jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Pelplinie. Serdeczne Bóg zapłać. Zaś w celu pomocy ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji, biskup diecezjalny Ryszard Kasyna ogłosił w diecezji pelplińskiej niedzielę 24 stycznia br. „Dniem solidarności z Chorwacją”. Zarządził, by tego dnia przeprowadzić przed kościołami zbiórkę do puszek.

3. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzymy obfitości Bożych łask.

Intencje mszalne

 

II Niedziela Zwykła – 17.01

930 – + Zbigniew Prabucki od proboszcza


III Niedziela Zwykła – 24.01

930 – + rodzice Halina i Jan Puchała

1030 – O zdrowie, bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Mieszkańców Zdrójek, Suchobrzeźnicy, Błędna i Pieczysk


 

§ W piątek – wspomnienie św. Antoniego, opata

2. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzymy obfitości Bożych łask.