Ogłoszenia Duszpasterskie

XXIX Niedziela Zwykła – 14.10.2018

 

1. W m tygodniu obchodzimy:

  • W poniedziałtyek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
  • W przyszłą niedzielę – uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła. Serdecznie zapraszamy Członków Rad Parafialnych na Mszę św. w ich intencji o godz. 9.00, a po Mszy św. na kawę na plebanię.


2. Przeżywamy dzisiaj kolejny Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka da puszek na Fundusz Papieski, który przeznaczony jest na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Z góry serdecznie dziękujemy za ofiary.

3. Od dzisiaj obchodzimy w kościele Tydzień Misyjny. Kolekta jest przeznaczona na misje.

4. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, czyli dzień zaduszny. Można już zgłaszać wypominki. Prosimy, aby na każdej kartce było napisane czy są to wypominki tzw. jednorazowe, które będziemy odmawiać w dni powszednie listopada, czy są to wypominki roczne odmawiane w każdą niedzielę przed Mszą św. Proszę też nie wrzucać ich na kolektę, ale przekazać osobiście w zakrystii po Mszach św. Kartki można zabrać ze stolika pod chórem. Z uwagi na to, iż nie możemy być pewni tego, czy będziemy mogli korzystać ze świetlicy w Suchobrzeźnicy w przyszłym roku, wszystkie wypominki od listopada będą odczytywane jedynie w Kasparusie.

5. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzymy obfitości Bożych łask.