OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2019

1. W tym tygodniu obchodzimy:

  • We wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Papieża w łączności z Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy św. będzie okazja do uczczenia relikwii św. Jana Pawła II.
  • W niedzielę – uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła.

2. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, czyli dzień zaduszny. Można już zgłaszać wypominki. Prosimy, aby na każdej kartce było napisane czy są to wypominki tzw. jednorazowe, które będziemy odmawiać w dni powszednie listopada, czy są to wypominki roczne odmawiane w każdą niedzielę przed Mszą św. Proszę też nie wrzucać ich na kolektę, ale przekazać osobiście w zakrystii po Mszach św. Kartki można zabrać ze stolika pod chórem.

3. Od dzisiejszej niedzieli, która jest niedzielą Misyjną obchodzimy w kościele Tydzień Misyjny tym razem szczególny bo wpisany w ogłoszony przez ojca św. Franciszka, Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na misje.

4. W dniach od 8-10.11 planujemy zorganizować w Skórczu Weekend dla Narzeczonych, który jest równoznaczny z Kursem Przedmałżeńskim. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl. Tam też można dokonać zgłoszenia, które jest warunkiem wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Ilość miejsc jest ograniczona.

5. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzymy obfitości Bożych łask.